TB, - és Munkaügyi ügyintéző

TB,- és Munkaügyi ügyintéző

Cégünk közhasznú nonprofit társaság, több mint 100 fő munkatárssal.

A jogviszony időtartama és jellege: Határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaszerződés, 3 hónap próbaidővel. Általános munkarendbe: hétfőtől péntekig 8:00-16:30.

Munkavégzés helye: Budapest IV. kerület

Álláshoz tartozó elvárások:

 §  Minimum középfokú szakirányú végzettség

  §  Bérszámfejtési-munkaügyi ismeretek, TB ügyintézői végzettség

  §  A feladat ellátásához szükséges jogszabályok naprakész ismerete

  §  Számítástechnikai ismeretek (Windows, MS Office)

  §  Megbízható, precíz, önállóan dolgozni tudó személyiség

  §  Nagy munkabírás, motiváltság, csapatjátékos szemlélet, analitikus gondolkodás

Főbb feladatok, munkák:

 §  Adatbevitel és egyéni munkarend felvitele a bérszámfejtő programba (NOVITAX), munkavállalói nyilvántartás vezetése

  §  Be- és kiléptetések elvégzése, bejelentése a NAV felé

 §  Járulék bevallás elkészítése, Társadalombiztosítási ellátások számfejtése

 §  Tb kifizetőhelyi feladatok teljes körű ellátása (táppénz, CSED, GYED, üzemi balesetek), havi egészségbiztosítási statisztikai jelentés készítése

 §  Kötelező bevallások, havi, negyedéves jelentések összeállítása, KSH statisztikák elkészítése

 §  Letiltások kezelése

 §  Szabadságok nyilvántartása

 §  Jelenléti ívek elkészítése, ellenőrzése

 §  Munkavállalók személyi anyagainak karbantartása

§  Időszakos orvosi alkalmassági vizsgálatok rögzítése

§  A menedzsment háttér támogatási munkájának segítése

§  Kapcsolattartás a munkavállalókkal, a hatóságokkal (Munkaügyi Központ, NEAK, NAV, MÁK)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

§  NOVITAX program ismerete

§  Munkaügy és TB ügyintézés területén szerzett gyakorlati tapasztalat

Amit kínálunk:

§  bejelentett havi fix bér, céges telefon, juttatások

§  fejlődési lehetőség támogatása a szakmában

§  igényes munkavégzési környezet

§  könnyű megközelíthetőség

Jelentkezés módja: fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel a foglalkoztatas [at] humansztrada [dot] hu (foglalkoztatas [at] humansztrada [dot] hu) e-mail címen.

 Kérjük a tárgynál feltüntetni: TB,- és Munkaügyi ügyintéző

A munkába állás általános feltétele a munkavállaló személyi okmányainak, gépjárművezetői engedélyének, iskolai végzettségeit-, illetve a munkakör ellátása szempontjából releváns szakképesítéseket igazoló bizonyítványok eredeti példányainak, valamint eredeti, 30 napnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány bemutatása.