HR Asszisztens/ toborzási munkatárs

A jogviszony időtartama és jellege: Határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaszerződés, 3 hónap próbaidővel. Általános munkarendbe: hétfőtől péntekig 8:00-16:30.

Munkavégzés helye: Budapest IV. kerület

Álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú vagy felsőfokú végzettség
  • Felhasználói számítógépes ismeret (Excel, Word, Outlook), gyors gépelés
  • Szorgalom, teljesítménycentrikus, önálló hozzáállás
  • Legalább 1 év hasonló területen, fizikai toborzásban szerzett gyakorlat
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Magabiztos, határozott személyiség
  • Precizitás, pontosság, nagyfokú önállóság
  • Terhelhető, proaktív és kreatív személyiség
  • Csapatjátékos attitűd
  • Rugalmasság, új megoldások iránti nyitottság, diszkréció

Főbb feladatok, munkák:

  • Toborzási, kiválasztási feladatok ellátása (hirdetési lehetőségek felkutatása, kezelése, álláshirdetések megfogalmazása, feltöltése, jelentkezők előszűrése, tájékoztatása, interjúztatása, adatbázis építés)
  • Új kollégák beléptetése, beintegrálódásának és fejlődésének nyomon követése, segítése
  • Napi és heti statisztikák, riportok készítése, prezentációk, kimutatások összeállítása
  • Szerződések kezelése és HR dokumentációk elkészítése
  • Munkaügyi adminisztráció (munkavállalók be- és kiléptetése, szerződéskötés, munkaviszony megszűnésével kapcsolatos adminisztráció stb.)
  • Folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Bérszámfejtés előkészítése
  • Projektek önálló kezelése
  • Nyilvántartások, jelenléti ívek kezelése, feldolgozása
  • Ügyfelekkel, munkavállalókkal történő rendszeres kapcsolattartás személyesen, telefonon, e-mailen egyaránt
  • Jogszabályi változások nyomon követése, vezetőség tájékoztatása
  • A cég szervezetfejlesztési terveinek elkészítése
  • HR vezető munkájának segítése
  • Munkaerő-piaci kutatómunka végzése
  • Részvétel rendezvényeken, állásbörzéken

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Befejezett felsőfokú HR vagy közgazdasági végzettség vagy folyamatban lévő szakirányú főiskolai/egyetemi tanulmány
  • HR és toborzási tapasztalat
  • munkaügyi tapasztalat, munkajogi ismeretek
  • Gépírás (vakon gépelés)
  • B kategóriás jogosítvány, saját autó (nem szükséges, csak előny)
  • Teherbíró képesség, talpraesett, határozott, rugalmas személyiség
  • Azonnali belépés előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Bejelentett havi fix bér, céges telefon, juttatások
  • Fejlődési lehetőség támogatása a szakmában
  • Igényes munkavégzési környezet
  • Könnyű megközelíthetőség
  • Összetartó, támogató csapat
  • Laptop, mobiltelefon
  • Adatbázis hozzáférés, hirdetés támogatás
  • Változatos, kihívásokkal teli munkalehetőség

Jelentkezés módja: fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel és bérigény megjelölésével a foglalkoztatas [at] humansztrada [dot] hu (foglalkoztatas [at] humansztrada [dot] hu) e-mail címen.

 Kérjük a tárgynál feltüntetni: HR asszisztens / toborzási ügyintéző

A munkába állás általános feltétele a munkavállaló személyi okmányainak, gépjárművezetői engedélyének, iskolai végzettségeit-, illetve a munkakör ellátása szempontjából releváns szakképesítéseket igazoló bizonyítványok eredeti példányainak, valamint eredeti, 30 napnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány bemutatása.